a2mobile

Przenieś
numer

Jak przenieść numer i dołączyć do a2mobile?

  • 1 /Wypełnij formularz Wniosku na naszej stronie.
  • 2 /Dane w formularzu muszą zgadzać się z tymi, które zarejestrowane są u obecnego dostawcy.
  • 3 /W ciągu 3 dni roboczych wyślemy do Ciebie kuriera wraz z Wnioskiem oraz Kartą SIM a2mobile, na którą zostanie przeniesiony Twój numer.
  • 4 /Pamiętaj, że Twoja obecność podczas wizyty kuriera jest konieczna! Okaż kurierowi dokument tożsamości, który pozwoli na weryfikację Twoich danych.
  • 5 /Podpisany Wniosek trafi do nas w przeciągu 7 dni.
  • 6 /W ciągu 24h od jego otrzymania wystąpimy do obecnego dostawcy o przeniesienie Twojego numeru do a2mobile.
  • 7 /Przeniesienie numeru nastąpi we wskazanym przez Ciebie terminie.
  • 8 /Po przeniesieniu numeru wykonaj pierwsze połączenie w celu aktywacji.
  • 9 /WARTOŚĆ ZESTAWU STARTOWEGO WYNOSI 10 ZŁOTYCH! W RAMACH TEJ KWOTY OTRZYMUJESZ AKTYWNY PAKIET NIEWYCZERPALNE WSZYSTKO 19,90 NA START ZA 9,95 ZŁ. OPŁATA ZA AKTYWACJĘ PAKIETU ZOSTANIE AUTOMATYCZNIE POBRANA PRZY PIERWSZYM UŻYCIU KARTY SIM.

Przenieś numer
- szczegóły

Aby przenieść swój obecny numer telefonu do sieci a2mobile, wystarczy:
wypełnić formularz przeniesienia numeru do sieci a2mobile (kliknięcie w „wypełnij formularz” powinno przenieść do formularza online)

lub

skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, dzwoniąc na infolinię pod numerem 720 20 30 40 (konsultant podczas rozmowy przyjmie Twój wniosek o przeniesienie numeru, prosząc o podanie danych m.in. z dokumentu tożsamości).

PAMIĘTAJ


Twoje dane wpisane w formularzu lub podane konsultantowi muszą być zgodne z danymi zarejestrowanymi u obecnego dostawcy, w innym przypadku Wniosek zostanie przez niego odrzucony!

Po otrzymaniu formularza lub telefonicznego przyjęcia Wniosku wyślemy do Ciebie kuriera wraz z Wnioskiem do podpisu oraz z Kartą SIM a2mobile.

Zwróć go kurierowi, który w ciągu 7 dni dostarczy go do Premium Mobile.

Pamiętaj, aby podczas wizyty kuriera okazać mu dokument, którym posługujesz się składając Wniosek - pozwoli to kurierowi na weryfikację Twoich danych.

Przeniesienie numeru nastąpi we wskazanym przez Ciebie terminie, licząc od dnia dostarczenia przez kuriera do Premium Mobile Sp.z o.o. prawidłowo wypełnionego i podpisanego przez Ciebie Wniosku.

Informację o rozpoczęciu świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci a2mobile otrzymasz sms-em, mailowo lub telefonicznie (w zależności od wybranego sposobu kontaktu).

Przeniesienie numeru nastąpi pomiędzy godziną 24:00 a 6:00 w dniu udostępnienia numeru przez obecnego dostawcy.

Przeniesienie numeru do sieci a2mobile jest darmowe.